Випічка

35 грн
1 гр
60 грн
300 гр
січена телятина, аджика, цибуля, помідор, зелень та сулугуні
250 грн
600 гр
із сиром сулугуні
із сиром сулугуні та сирною скоринкою
з сиром, картоплею, шпинатом, цибулею, часником та грузинськими спеціями
із сиром сулугуні, сирною скоринкою та шматочками розплавленого сиру зверху
185 грн
500 гр
30 грн
1 гр
з січеною телятиною, цибулею, зеленню та спеціями
180 грн
500 гр
човник із сиром сулугуні та яєчним жовтком

Грузинська випічка з доставкою - неймовірно смачно і зовсім недорого

Серед страв грузинської кухні випічка справедливо вважається одним з найулюбленіших і часто замовляються страв. Це не дивно, так як такі апетитні ласощі дуже смачні і ситні. Крім того, за ними можна вивчати географію гірської країни і знайомитися з кулінарними традиціями різних регіонів Грузії. Візьмемо, наприклад, хачапурі. Така грузинська випічка в кожному районі готується по-своєму, має свої особливості і родзинку. Що, звичайно, чудово для всіх її шанувальників - начебто і схожі частування, але в той же час різні. Можна замовити кожну його різновидність і довше захоплюватися майстерністю кухарів!

Сьогодні, щоб покуштувати грузинську випічку необов'язково здійснювати не близький шлях до підніжжя Кавказу. Більш того, можна навіть не відвідувати хороший ресторан, що спеціалізується на кулінарні традиції Грузії. Доставка випічки - зручний спосіб насолодитися смаком улюблених страв вдома або на роботі. Оформити замовлення можна прямо на сайті служби доставки нашої мережі ресторанів грузинської кухні. У Otdohnuli можна спробувати різні види ароматних ласощів. Це не тільки смачно і ситно, а й зовсім недорого.

Ну який же ти мегрел, якщо хачапурі по-мегрельскі ніколи не їв?

Різноманітність існуючих видів запашної грузинської випічки просто вражає. Це і традиційний хліб шоті; кубдарі з рубаною телятиною, цибулею, зеленню та спеціями; лобіані з червоною квасолею, цибулею і зеленню; лаваш; мчади.

Але особливо вражає випічка, доставка якої допоможе зрозуміти відмінності кулінарних традицій різних частин країни і в той же час усвідомити їх глибокий зв'язок і спорідненість. Йдеться про хачапурі. Обов'язково варто замовити такі різновиди шедевра грузинської кухні:

  • По-імеретенські — з сиром сулугуні.
  • По-мегрельські — з сулугуні та тонкою сирною скоринкою.
  • По-осетинські — з картоплею, шпинатом, цибулею, часником і національними спеціями.
  • По-аджарські — у формі човника з сиром сулугуні і яєчним жовтком.
  • По-царскі — з сиром сулугуні, сирною скоринкою і трикутними шматочками розплавленого сиру зверху. справжнє сирне «безумство» — свято для відданих сироманов!
  • Фірмовий Otdohnuli — аджарський сімейний пиріг, який «підморгує» вам і обдаровує привітною посмішкою.

Така випічка з доставкою - прекрасна можливість смачно, швидко і ситно перекусити.

Чому страви грузинської кухні коштують недорого?

Крім приголомшливого смаку і використання тільки натуральних і свіжих інгредієнтів грузинські національні частування вражають ситністю і невисокою ціною. В цьому немає нічого дивного. Наприклад, всіма улюблені хачапурі і інша випічка протягом століть були їжею простих сільських людей. З наявного під рукою небагатого вибору продуктів необхідно було приготувати поживні страви для всієї родини. Своїми пекарськими здібностями, умінням робити незрівнянні сири, а також вродженої кмітливістю грузини славилися завжди. Ось так і з'явилися різні види частувань, які сьогодні підкорили світ. Тому замовити випічку з доставкою в нашій мережі грузинських ресторанів - це не тільки дуже смачно, але і зовсім недорого.