Хачапурі

із сиром сулугуні
із сиром сулугуні та сирною скоринкою
з сиром, картоплею, шпинатом, цибулею, часником та грузинськими спеціями
із сиром сулугуні, сирною скоринкою та шматочками розплавленого сиру зверху
165 грн
500 гр
човник із сиром сулугуні та яєчним жовтком

Хачапурі з доставкою додому або в офіс - можливість ситно поїсти і насолодитися національною гордістю Грузії

Хачапурі з доставкою по Києву з ресторанів мережі Otdohnuli - це не просто оптимальний спосіб швидко і смачно перекусити. Такий борошняний виріб - справжня гордість грузинської кухні. І це аж ніяк не перебільшення. Здавалося б, що тут особливого - простий пиріг з начинкою з сиру і яйця. Але варто тільки його спробувати - і відразу розумієш, що перед тобою справжній шедевр кулінарного мистецтва. Недарма грузини визнали блюдо ні багато ні мало пам'ятником своєї культурної спадщини. Тому, замовляючи хачапурі в Києві з доставкою, ви торкаєтеся до століть національних які йдуть в глибину традицій гірського народу.

Зараз відкриємо вам секрет - єдиного рецепта хачапурі не було і немає!

Названа оригінального грузинського мучного вироби - це поєднання двох слів: промовлене в транскрипції як «хача» означає сир, а «пурі» - хліб. Втім, в різних регіонах країни в такі пироги додають різну начинку. Наприклад, в історичній гірської області Рача блюдо готують з квасолею, звареною з місцевим беконом. А осетини - з картоплею, шпинатом, цибулею, часником і національними спеціями. До речі, замовити хачапурі по-осетинськы з доставкою по Києву можна в ресторанах нашої мережі.

У кожному регіоні Грузії - свій рецепт приготування смачного і ситного частування. Причому відрізняються вироби не тільки інгредієнтами, але і формою. Якщо, скажімо, мегрели і імеретінці готують їх круглими, то в Аджарії - у формі човників, яку заливають зверху яєчним жовтком. Доставка хачапурі по Києву дозволить спробувати ці різновиди національной грузинськой страви. І визначити, яка з них вам подобається найбільше.

Між іншим, в Грузії печуть і інші не менш смачні борошняні вироби. Наприклад, пироги з м'ясом - кубдарі, з квасолею - лобіані. Їх доставку по Києву також можна замовити в ресторанах Otdohnuli.

Ті, хто любить вигідно поїсти, давно зметикували: кращий спосіб - замовити доставку хачапурі

Вагомими перевагами грузинської кухні можна назвати ситність практично всіх страв і їх невисоку ціну. Цінителі кулінарних традицій Кавказу знають, що бути прихильником таких страв дуже вигідно. Хачапурі, доставка якого з наших ресторанів доступна кожному, - яскравий тому приклад. Поживний і неймовірно смачний ароматний борошняний виріб допоможе швидко і надовго втамувати голод. Багато, особливо представниці прекрасної половини людства, взагалі замовляють одне хачапурі з доставкою по Києву на двох.

У меню ресторанів Otdohnuli можна спробувати кілька різновидів гордості національної грузинської кухні, приготовані за особливими рецептами. Кожна страва допоможе зрозуміти відмінності кулінарних традицій різних регіонів країни. І в той же час усвідомити їх глибокий зв'язок і спорідненість. Тому замовити хачапурі в Києві - це не тільки можливість смачно і ситно поїсти, але своєрідна «екскурсія» по кулінарній та географічній карті Грузії.

Ми пропонуємо замовити хачапурі з доставкою додому або в офіс:

  • По-імеретінські з сиром сулугуні. Начебто все дуже просто, а до чого ж смачно!
  • По-мегрельські з сулугуні та тонкою сирною скоринкою, якій неможливо не захопитися.
  • По-осетинські з картоплею, шпинатом, цибулею, часником і національними спеціями. Такий хачапурі замовити - прекрасний спосіб переконатися, що осетини знають толк в ситній і смачній їжі.
  • По-аджарські у формі човника з сиром сулугуні і яєчним жовтком. Вродливий «кораблик» відправить вас в «плавання» по чудовим потокам незабутніх смакових відчуттів.
  • По-царські з сулугуні, сирною скоринкою, зверху «прикрашені» трикутними шматочками розплавленого сиру. Вибір тих, для кого сир - всьому голова.
  • Фірмовий Otdohnuli. Аджарський сімейний пиріг вагою 700 грам з веселими «очима» і привітною «посмішкою».

Всі замовлені в нашому ресторані хачапурі з доставкою приїжджають до клієнта ще гарячими, з пилу, з жару. Смачного!